The Rundown izle

The Rundown (2003)

The Rundown (2003) Filmi Full HD izle ⚡ The Rundown izle ⭐ Aksiyon Macera türü 2003 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Aksiyon film
0
Film Bilgileri

The Rundown (2003) izle

The Rundown izle , The Rundown filmi full hd izle , Dwayne Johnson filmleri full hd izle - Korkusuz bir ödül avcısı veya kurtarma uzmanı ve hevesli bir restorancı olan Beck, kendi mütevazı şirketini kurmaya yetecek kadar para biriktirmek için, acımasız patronunun macera arayan oğlu Travis'i geçilmez Amazon yağmur ormanlarından eve döndürmeye ikna edilir. Bununla birlikte, Beck, yerel diktatör ve güçlü maden patronu Cornelius Hatcher'ın çılgınca değerli bir altının tam yerini bilen tek kişi olan Travis'i avlamaya çalıştığı tozlu El Dorado kasabasında zorlu bir yolculuğa çıkıyor. eser. Gizli bir amacı olan alıngan barmen Mariana ve Hatcher'ın kırbaç kıran silahlı haydutlardan oluşan küçük ordusu, ilk önce nadir heykelciği bulmaya kararlı olan Beck ve Travis'in peşindedir. Ormandan canlı çıkmayı başarabilecekler mi?

Orjinal İsmi The Rundown
IMDB ID tt0327850
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Peter Berg
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
Yapım Şirketi WWE Films, Misher Films, Universal Pictures, Strike Entertainment, Columbia Pictures Corporation, IM3 Entertainment
Süre 104 dakika
8.8 10 16
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!