SAS: Red Notice izle

SAS: Red Notice (2021)

SAS: Red Notice izle ⭐ SAS: Red Notice (2021) Filmi Full 4K izle ⚡ Gerilim Aksiyon türünde olan 2021 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Gerilim film
0
Film Bilgileri

SAS: Red Notice 2021 izle

SAS: Red Notice izle , SAS: Red Notice filmi full hd izle - Dr. Sophie Hart, özel kuvvetler ajanı Tom Buckingham tarafından Londra'dan Paris'e naklediliyor. Grace Lewis ve son derece silahlı savaş suçlularından oluşan çetesi, Manş Tüneli'nin derinliklerinde trenlerini kaçırır ve yüzlerce insanı rehin alır. Grace'in fidye talepleri yerine getirilmezse, İngiliz hükümetinin en derin sırlarını açığa çıkarmak ve Manş Tüneli'ni havaya uçurmakla tehdit eder. Tom, silahsız olduğu ve terörle mücadele ekibiyle bağlantısı kesildiği için Sophie ve diğer yolcuların tek hayatta kalma şansıdır. SAS: KIRMIZI BİLDİRİM, eski SAS operatörü Andy McNab'ın en çok satan kitabına dayanan bir acil durum müdahale operasyonunun ve Tom'un yaşamak için ihtiyaç duyduğu tek zihniyetin cesur ve gerçekçi bir tasviridir.

Orjinal İsmi SAS: Red Notice
IMDB ID tt4479380
IMDB Puanı
Yıl
Yapım Şirketi Periwinkle Pictures, Creativity Capital, Silver Reel, Vertigo Films, Altitude Films, The Electric Shadow Company, Hero Squared, Ingenious Media, Parabolic Pictures
Süre 124 dakika
9 10 120
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!