Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows izle

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)

Ninja Kaplumbağalar 2 izle (2016) Full HD ⚡ Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows izle ⭐ Aksiyon Macera türü 2016 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Aksiyon film
0
Film Bilgileri

Ninja Kaplumbağalar 2 (2016) izle

Ninja Kaplumbağalar 2 izle , Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows izle , Ninja Kaplumbağalar 2 (2016) izle - Kaplumbağalar gölgelerde kalıyor, kimse Shredder'ı öldürenlerin onlar olduğunu bilmiyor. Vernon, Shredder'ın ölümünden herkesin sorumlu olduğuna inandığı kişidir. April O'Neill biraz araştırma yapar ve Shredder'ın Baxter Stockman adında bir bilim adamı çalıştırdığını keşfeder. Nakil sırasında onu serbest bırakmak niyetindedir. April, bunu deneyen ancak durdurmayı başaramayan kaplumbağalara haber verir. Stockman, Shredder'ı transfer etmeye çalışır, ancak başka bir alemde bulur, burada Shredder'a uzun zaman önce Dünya'ya gönderdiği bir ışınlanma cihazı yapmasını söyleyen bir savaş ağası olan Krang ile karşılaşır. Shredder'a gemideki diğer iki suçlu olan Rock Steady ve Bebop'u mutantlara dönüştürmek için kullandığı bir mutajen sunuyor. Daha sonra gadget'ı aramaya başladılar. Stockman hakkındaki soruşturması sırasında April değişimi gördü. Mutajeni emer ve Shredder'ın uşakları Foot Clan tarafından takip edilir. Shredder'ı taşımaktan sorumlu olan Casey Jones adında bir adam onu ​​kurtarır. Kaplumbağalar geldiğinde birlikte çalışmaya çalışırlar. Yakın dövüş sırasında mutajen polisler tarafından yakalanır. April, Shredder'ın onu geri almaya çalışacağını bilerek önce onu almaya çalışır ve Vern'in yardımını ister. O ve Casey sonunda yakalandı. Kaplumbağalar, Donatello'nun araştırdığı ve keşfettiği mutajeni alır ve onları insan yapma potansiyeline sahiptir. Leonardo'ya bunu unutmasını ve diğerlerine söylememesini emreder. Michelangelo ise Leonardo'nun kendilerine saygı duymadığına inanan Raphael'i bilgilendirir.

Orjinal İsmi Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
IMDB ID tt3949660
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Dave Green
Yapım Şirketi Smithrowe Entertainment, Platinum Dunes, Mednick Productions, Gama Entertainment, Paramount Pictures International
Süre 112 dakika
8.8 10 25
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!