Guai wu xian sheng izle

Guai wu xian sheng (2020)

Monster Run (Guai wu xian sheng) 2020 izle ⚡ Guai wu xian sheng izle ⭐ Asya Aksiyon Dram Fantastik türü 2020 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Asya film
0
Film Bilgileri

Monster Run (Guai wu xian sheng) 2020 izle

Monster Run izle , Guai wu xian sheng izle , Monster Run filmi full hd izle , Guai wu xian sheng filmi full hd izle - Çoğu insan sadece cansız nesneleri görebilirken, Ji Mo canavarları görür. Mağazaya giderken bir canavar belirir. Meraklı bir şekilde canavar avcısı Meng'i arar ve kendisinin de bir canavar olduğunu keşfeder. Son deneyiminin ardından dünyada canavarlar olduğunu anlar ve kendini başka bir felaketin içinde bulur.

Orjinal İsmi Guai wu xian sheng
IMDB ID tt10097484
IMDB Puanı
Yıl
Ülke China
Yönetmen Henri Wong
Süre 104 dakika
8.9 10 78
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (3)
  1. leman

    Merhabalar yine ben uzun zaman oldu tabiki filimleri izliyorum hala hepsi çok iyi ama ben yine sizden bir filim isteğinde bulunacaktim kore yapimi korku türünde ve en sevdiğim oyuncunun filmi ismi Watch ghost mansion 2021 bir bakin lütfen ingilizcesi varmi yokmu bilemiyorum tam google sitelerinde var film ama henûz hiç bir yerde çevrisi yok ve siz ditekt aklima geldiniz dedim ben yine bir ricada bulunayim çook pardon gerçekten ama izlemezsem ağlarim o derece yani