Run Hide Fight izle

Run Hide Fight (2020)

Run Hide Fight izle ⭐ Koş, Saklan ve Dövüş – Run Hide Fight (2020) izle ⚡ Aksiyon türünde olan 2020 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Aksiyon film
1
Film Bilgileri

Koş, Saklan ve Dövüş – Run Hide Fight 2020 izle

Koş, Saklan ve Dövüş filmi izle, Run Hide Fight filmi izle - 17 yaşındaki Zoe, rehineleri internette olup bitenleri yayınlamaya zorlayan terörist okul çocukları tarafından ele geçirilen bir okulda kendini bulur. Zoe, zekasını ve hayatta kalma becerilerini, hayatı ve sınıf arkadaşlarının hayatları için, hepsi canlı yayın yapan bir grup lise atıcısına karşı savaşmak için kullanıyor. Kabul edilen protokolün aksine, kız teröristlere sert bir tepki vermeye ve okulu tetikçilerini değil onu hatırlamak için her şeyi yapmaya karar verir.

Orjinal İsmi Run Hide Fight
IMDB ID tt11456054
IMDB Puanı
Yıl
Ülke Amerika
Yönetmen Kyle Rankin
Süre 109 dakika
Kategori Aksiyon film
9 10 359
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (2)
  1. cnbr

    bu yorum daha spoiler içerikli olabilir. dikkatinize. içeriden o kadar kişi çıkarken polis nasıl girmiyor ve ka. kişi vs oldukları da içeriyle iletişim halindeler zaten. saçma olaylar var sorun yok derseniz siz bilirsiniz. baska film izlenebilir ama. hapisten kaçış filmi vs daha güzel olabilir 🙂