Papillon izle

Papillon (2017)

Papillon izle ⭐ Kelebek (Papillon) 2017 Türkçe Dublaj Filmi Full izle ⚡ Biyografi Macera Suç türünde olan 2017 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 1080p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Biyografi film
Film Bilgileri

Kelebek Papillon 2017 izle

Kelebek izle , Papillon izle , Kelebek filmi full izle , Papillon filmi full izle – Şeytan Adası'ndaki rezil hapishane kolonisinden kaçmak için Henri Charriere, cinayetten haksız yere mahkum edilen mahkum ve eksantrik mahkum kalpazan Louis Dega ile alışılmadık bir bağlantı geliştirir.

Kelebek / Papillon Filminin Hikayesi

Paris'in yeraltı dünyasından bir kasa hırsızı olan ve cinayetle suçlanan ve Şeytan Adası'ndaki kötü şöhretli ceza kolonisinde ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Henri "Papillon" Charrière'in (Charlie Hunnam) destansı hikayesi, uluslararası en iyilere dayanan PAPILLON'da anlatılıyor. - otobiyografik kitaplar "Papillon" ve "Banco" satıyor. Papillon, özgürlüğünü geri kazanmak için koruma karşılığında Papillon'un kaçışını finanse etmeyi teklif eden eksantrik hükümlü kalpazan Louis Dega (Rami Malek) ile alışılmadık bir ortaklık kurar.

Orjinal İsmi Papillon
IMDB ID tt5093026
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Michael Noer
Yapım Şirketi Joey McFarland, FishCorb Films, Ram Bergman
Süre 133 dakika
9 10 675
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!