Black Widow izle

Black Widow (2021)

Black Widow izle ⭐ Kara Dul (Black Widow) 2021 Türkçe Dublaj Filmi Full izle ⚡ Aksiyon Bilim Kurgu Macera türünde olan 2021 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Aksiyon film
18
Film Bilgileri

Kara Dul Black Widow 2021 izle

Kara Dul izle , Black Widow izle , Kara Dul filmi full hd izle , Black Widow filmi full hd izle - Marvel Studios'un aksiyon dolu casusluk gerilim filmi "Black Widow"da geçmişiyle bağlantılı ölümcül bir komplo ortaya çıktığında, Natasha Romanoff diğer ismiyle Black Widow, defterinin daha karanlık kısımlarıyla yüzleşir. Natasha, bir casus olarak geçmişiyle ve İntikamcı olmadan çok önce geride bıraktığı parçalanmış ilişkilerle başa çıkmak zorundayken, onu devirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek bir güç tarafından takip ediliyor.

Orjinal İsmi Black Widow
IMDB ID tt3480822
IMDB Puanı
Yıl
Yapım Şirketi Marvel Studios
Süre 134 dakika
9 10 956
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (3)
  1. Anek.

    Balık etli sevsemde hiç gerçekçi değil öyle birilerinin ajan olması. Yürürken bile zorlanıyorlar. Dublörler olmasa iş bulamazlardı. Olga kurilenko’nun dublörünün ve yelena’nın hatrına izlemeye değer.

  2. marven

    baya güzeldi natasha nın ölecegini bildigim icin aglayarak izledim ve kapanıs sahnesinden sonraki kısımda o mezarı görmek daha da fena yaptı.. black widow 2 nin gelecegi söylenebilir ama yelena, clint i mi kovalayacak?? CLINT YANİ CLINT of