Wo hu cang long izle

Wo hu cang long (2000)

Kaplan ve Ejderha 1 izle | Crouching Tiger, Hidden Dragon izle (2000) ⚡ Wo hu cang long izle ⭐ Netflix Aksiyon Fantastik Macera türü 2000 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Netflix film
0
Film Bilgileri

Kaplan ve Ejderha 1 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) izle

Kaplan ve ejderha1 izle , Crouching Tiger, Hidden Dragon izle , Kaplan ve ejderha1 filmi izle , Crouching Tiger, Hidden Dragon filmi izle - Aydınlanmayı özleyen ünlü bir savaşçı olan Li Mu Bai, on dokuzuncu yüzyılın başlarında Çin'de, Qing imparatorluğunun ölmekte olan yıllarında, dört yüz yıllık keskin bir kahraman kılıcı olan ünlü Yeşil Kader kılıcından vazgeçmeyi seçer. . Li, paha biçilmez silahı, kanlı bir kariyerin sonunu anmak için Vali Yu'ya getirmesi için seçkin bir kadın savaşçı olan Yu Shu Lien'e emanet eder; ama bir kez orada, cesur ve çevik bir kılık değiştirmiş hırsız onu almayı başarır. Karşılıksız sevgiler, tutkulu duygular, söndürülemez bir bağımsızlık özlemi ve acımasız boş işler, Shu Lien'in uzman hırsızı arama yolunda yatıyor. Mu Bai, şiddetli geçmişini geride bırakabilecek mi?

Orjinal İsmi Wo hu cang long
IMDB ID tt0190332
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Ang Lee
Ödüller 4 Oscar Kazandı. 102 ödül & 134 adaylık. total
Yapım Şirketi United China Vision, Asia Union Film & Entertainment Ltd., China Film Co-Production Corporation, Sony Pictures Classics, Edko Films, Good Machine, Columbia Pictures Film Production Asia
Süre 120 dakika
8.9 10 40
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!