The World to Come izle

The World to Come (2020)

Gelecek Dünya (The World to Come) 2020 Filmi Full izle ⚡ The World to Come izle ⭐ Dram Romantik türü 2020 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Dram film
2
Film Bilgileri

Gelecek Dünya (The World to Come) 2020 izle

Gelecek Dünya izle , The World to Come izle - Gelecek Dünya 1850'ler, New York. Geleceğin mega kentleri yerine Büyük Elma'nın doğuşundan hala çok uzak, çiftlikler ve yerleşimcilerin yönettiği mütevazı bir kırsal yaşam var. Bunların arasında günlük yaşamı dikkatlice günlük notlarına aktaran Dyer ve eşi Abigail de var, bu onun rutine direnme yolu. Aynı genç aile - Finney ve Tully - komşu bir çiftlikte yaşıyor. Akranlar arasındaki dostluk ilk bakışta ortaya çıkar ve hızla sıradan arkadaşlıklardan daha derin ve daha tutkulu bir şeye dönüşür. Erkekleri kıskandıran, kıskandıran ve kızdıran bir şey.

Orjinal İsmi The World to Come
IMDB ID tt9738716
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Mona Fastvold
Ödüller 4 ödül & 8 Adaylık.
Yapım Şirketi M.Y.R.A. Entertainment, Yellow Bear Films, Hyper Films, Panasper Films, Sea Change Media, Charades, Sailor Bear, Arsia Production, Ingenious Media, Sony Pictures Worldwide Acquisitions (SPWA), Killer Films
Süre 105 dakika
9 10 436
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!