Night Teeth izle

Night Teeth (2021)

Night Teeth izle ⭐ Gecenin Dişleri (Night Teeth) 2021 Türkçe Dublaj Filmi izle ⚡ Netflix Aksiyon Dram Suç Vizyon türünde olan 2021 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Netflix film
0
Film Bilgileri
Gecenin Dişleri (Night Teeth) 2021 Türkçe Dublaj Filmi izle Fragmandır

Gecenin Dişleri Night Teeth 2021 izle

Gecenin Dişleri izle , Night Teeth izle , Gecenin Dişleri türkçe dublaj filmi full hd izle , Night Teeth filmi full hd izle - İki gizemli bayan, Los Angeles'ta parti atlamalı bir gece için sürücü olarak ay ışığı alan bir üniversite öğrencisi tarafından alınır. Ancak, onların iğrenç planlarını ve ölümcül, karanlık yeraltı dünyalarını keşfettiğinde, hayatta kalmak için mücadele etmelidir.

Eksantrik bir üniversite öğrencisi olan Benny (Jorge Lendeborg, Jr.), gelirini desteklemek için bir gece şoför olarak ay ışığında çalışır. Görevi: iki garip genç bayanı (Debby Ryan ve Lucy Fry) Los Angeles'ta bir parti gecesi için dışarı çıkarmak. Müşterilerinin cazibesine kapılır, ancak yolcularının onun için kendi niyetleri olduğunu ve kan için doymak bilmez bir iştahı olduğunu çabucak keşfeder. Benny, kardeşi (Ral Castillo) tarafından yönetilen insan dünyasının koruyucularına karşı rakip vampir kabileleri arasında gizli bir savaşın ortasına atılır. kontrol. Benny, hayatta kalmak ve Melekler Şehri'ni kurtarmak istiyorsa, şafak yaklaşırken korku ve ayartma arasında seçim yapmalıdır.

Orjinal İsmi Night Teeth
IMDB ID tt10763820
Yıl
Yönetmen Adam Randall
Süre 107 dakika
9 10 392
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!