Män som hatar kvinnor izle

Män som hatar kvinnor (2009)

Ejderha dövmeli kız 1 izle | The Girl with the Dragon Tattoo izle (2009) ⚡ Män som hatar kvinnor izle ⭐ Netflix Dram Gizem Suç türü 2009 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Netflix film
0
Film Bilgileri

Ejderha dövmeli kız 1 | The Girl with the Dragon Tattoo (2009) izle

Ejderha dövmeli kız 1 izle , The Girl with the Dragon Tattoo izle , Ejderha dövmeli kız 1 filmi izle , The Girl with the Dragon Tattoo filmi izle - Harriet Vanger, kırk yıl önce güçlü Vanger hanedanının sahip olduğu ve yaşadığı adada bir araya gelen bir aileden kayboldu. Cesedinin hiçbir zaman bulunamamasına rağmen, amcası cinayetten şüpheleniyor ve katilin birbirine sıkı sıkıya bağlı ancak işlevsiz ailesinin bir üyesi olduğuna inanıyor. Araştırmak için, itibarsız bir finans gazetecisi olan Mikael Blomkvist'i ve dövmeli, kısır bir bilgisayar korsanı olan Lisbeth Salander'ı işe alır. İkisi, Harriet'in ortadan kaybolmasını neredeyse kırk yıl önceki bir dizi korkunç cinayete bağladığında, karanlık ve korkunç bir aile tarihini ortaya çıkarır; yine de Vangerlar gizli bir klan ve Blomkvist ve Salander kendilerini korumak için ne kadar ileri gideceklerini keşfetmek üzereler.

Orjinal İsmi Män som hatar kvinnor
IMDB ID tt1132620
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 18 ödül & 35 Adaylık. total
Yapım Şirketi Svenska Filminstitutet, Film Väst, Sveriges Television, Nordisk Film & TV-Fond, Danmarks Radio, ZDF Enterprises, Det Danske Filminstitut, Yellow Bird, Nordisk Film, TV2 Norge, Zweites Deutsches Fernsehen
Süre 152 dakika
8.9 10 49
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!