State Funeral izle

State Funeral (2019)

Devlet Töreni izle | State Funeral izle (2019) ⚡ State Funeral izle ⭐ Belgesel Tarih türü 2019 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Belgesel film
0
Film Bilgileri

Devlet Töreni | State Funeral (2019) izle

Devlet Töreni izle , State Funeral izle , Devlet Töreni filmi izle , State Funeral filmi izle - Joseph Stalin'in cenazesi, 1953 Mart'ından bu nadir, büyük ölçüde görülmemiş arşiv filminde diktatörün kişilik kültünün doruk noktası olarak sunuluyor. 5 Mart 1953'te Sovyetler Birliği, Stalin'in ölümünü öğrendiğinde dehşete düştü. Cenaze namazına yüzbinlerce kişi katıldı. Pravda gazetesinin "Büyük Veda" olarak adlandırdığı cenaze alayının her adımına tanık oluyor ve Stalin yönetimi altındaki dramatik ve gülünç yaşam ve ölüm deneyimine benzersiz bir erişim sağlıyoruz. Film, Stalin'in kişilik kültüne bir tür terör kaynaklı halüsinasyon olarak bakıyor. Bugün dünyanın başına bela olmaya devam eden diktatörlüğün karakteri ve mirası hakkında fikir veriyor.

Orjinal İsmi State Funeral
IMDB ID tt10203842
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.
Yapım Şirketi Atoms & Void
Süre 135 dakika
9 10 94
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
  1. yılmaz

    yahudinin cenaze namazımı olur beyin engellimisin admin? şu google vari çevirilerinizle bize gına getirdiniz. koca site yapacaksanız bizahmet bi tercüman tutun bari!