Pitch Black izle

Pitch Black (2000)

Derin karanlık – Pitch Black (2000) Filmi Full izle ⚡ Pitch Black izle ⭐ Bilim Kurgu Korku türü 2000 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Dublaj Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Bilim Kurgu film
1
Film Bilgileri

Derin karanlık – Pitch Black (2000) izle

Derin karanlık izle, Pitch Black izle – Film uzak bir gelecekte geçiyor. Özellikle tehlikeli bir suçlu taşıyan bir uzay gemisi olan Richard B.Riddick, bir hapishaneden diğerine giderken bir kuyruklu yıldızın kuyruğundan uçmak zorundadır. Bununla birlikte, bu manevra sırasında, gemi, kaptanın öldüğü bir dizi ciddi yaralanma alır ve yardımcı pilot acil iniş için bir gezegen aramalıdır. Oldukça sıkı bir inişten sonra, Riddick de dahil olmak üzere sadece on iki kişi hayatta kalacak.
Bu yardımın yakında gelmeyebileceğini fark eden mürettebat üyeleri, bilmediğiniz bir gezegeni su ve yiyecek açısından incelemeye karar veriyor. Yolda çok miktarda hayvan kemiği ve eski bir maden üssü keşfediyorlar. Şu anda, bunlardan biri mağaraya bir şey çekiyor ve vahşice öldürüyor. Olanlar ışığında, hayatta kalanlar gezegen hakkında daha fazla şey öğrenmeye karar verirler ve fark ettikleri şey onlara korku verir …

Orjinal İsmi Pitch Black
IMDB ID tt0134847
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen David Twohy
Ödüller 2 ödül & 9 Adaylık.
Yapım Şirketi Gramercy Pictures/ USA Films
Süre 109 dakika
9 10 428
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!