Requiem for a Dream izle

Requiem for a Dream (2000)

Bir Rüya İçin Ağıt izle | Requiem for a Dream izle (2000) ⚡ Requiem for a Dream izle ⭐ Netflix Dram türü 2000 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Netflix film
0
Film Bilgileri

Bir Rüya İçin Ağıt | Requiem for a Dream (2000) izle

Bir Rüya İçin Ağıt izle , Requiem for a Dream izle , Bir Rüya İçin Ağıt filmi izle , Requiem for a Dream filmi izle - Sara Goldfarb (Ellen Burstyn) küçük bir dairede tek başına yaşayan dul bir kadındır. Zamanının çoğunu televizyon karşısında, özellikle de kendi kendine yardım programıyla geçiriyor. O programa konuk olmayı ve sıradan hayatının ötesine geçmeyi hayal ediyor. Oğlu Harry (Jared Leto), arkadaşı Tyrone (Marlon Wayans) ile bir uyuşturucu satıcısı olmayı hayal eden bir bağımlıdır. Harry'nin sevgilisi Marion (Jennifer Connelly), bir moda tasarımcısı ya da sanatçı olabilir, ancak Harry'nin uyuşturucu takıntılı yaşam tarzına kapılır. Sara ise kendi bağımlılığını kazanmıştır. Kilo vermeye heveslidir, bu yüzden çok bağımlılık yapan ve akıl sağlığına zarar veren ilaçları, ilaçları almayı içeren hızlı bir diyete başlar.

Orjinal İsmi Requiem for a Dream
IMDB ID tt0180093
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 37 ödül & 70 adaylık. total
Yapım Şirketi Thousand Words, Industry Entertainment, Truth and Soul Pictures, Bandeira Entertainment, Requiem for a Dream LLC, Artisan Entertainment, Protozoa Pictures, Sibling Productions
Süre 102 dakika
8.9 10 51
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!