Mai wei izle

Mai wei (2011)

Benim Yolum izle | My Way izle (2011) ⚡ Mai wei izle ⭐ Asya Aksiyon Dram Savaş türü 2011 yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Asya film
0
Film Bilgileri

Benim Yolum | My Way (2011) izle

Benim Yolum izle , My Way izle , Benim Yolum filmi izle , My Way filmi izle - Bu parça için gerçek bir hikaye ilham kaynağı oldu. Japonya'nın Kore'yi sömürgeleştirmesi sırasında Tatsuo'nun büyükbabasının çiftliğinde çalışan Jun Shik, Tokyo Olimpiyatlarında maraton koşucusu olarak yarışmayı hayal eder. Tatsuo da bir maraton koşucusu olmayı hedefliyor, bu nedenle ikisi rakip. Ancak savaş çıkınca ikisi de orduya katılmak zorunda kalır. Tatsuo, Jun Shik'in kadrosunda savunma şefi pozisyonuna terfi eder ve başarısız olan bir plan yapar. Sovyetler, Jun Shik ve Tatsuo'yu yakalar. Kaçarlar, ancak Almanlar tarafından çabucak yakalanırlar ve ayrılmaya zorlanırlar. 1944'te Normandiya sahillerinde tekrar bir araya gelirler.

Orjinal İsmi Mai wei
IMDB ID tt1606384
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Je-kyu Kang
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Yapım Şirketi uFund, Fonds d'Action de la Sacem, Le , JRW Entertainment, Coficup 2, Flèche Productions, Le Tax Shelter du Gouvernement Fédéral de Belgique, LGM Productions, Coficup 3, Nexus Factory, Coficup, Ciné+, Umedia, Rockworld, 24C Prod, uFilm, Canal+, Région Wallone, TF1, A Plus Image 3, Emilio Films, StudioCanal, Pôle Image de Liège, Backup Media, Belgacom, TF1 Films Production
Süre 137 dakika
8.9 10 31
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!