A Ciambra izle

A Ciambra (2017)

A Ciambra izle ⭐ A Ciambra (2017) Türkçe Altyazılı izle ⚡ Dram Suç türünde olan 2017 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Türkçe Altyazılı Full HD olarak 720p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Dram film
0
Film Bilgileri

A Ciambra 2017 izle

A Ciambra izle , A Ciambra filmi izle - Pio Amato, Calabria'daki küçük bir Roman köyü olan A CIAMBRA'da hızla büyümek istiyor. İçki içiyor, sigara içiyor ve bölgedeki gruplar - yerel İtalyanlar, Afrikalı göçmenler ve Roman arkadaşları - arasında zahmetsizce hareket edebilen birkaç kişiden biri. Pio, ağabeyi Cosimo ile her yere gidiyor ve becerileri ediniyor. şehirlerinin sokaklarında hayatta kalması gerekiyor. Cosimo ortadan kaybolduğunda ve işler ters gitmeye başladığında, Pio ağabeyinin sorumluluklarını üstlenmeye hazır olduğunu kanıtlamak için yola koyulur, ancak çabucak kendini gerçekten bir erkek olmaya hazır olup olmadığını belirleyecek zor bir seçimle karşı karşıya bulur.

Orjinal İsmi A Ciambra
IMDB ID tt6802896
Yıl
Ödüller 13 ödül & 21 Adaylık.
Yapım Şirketi Haut et Court, Sikelia Productions, Film i Väst, RT Features, Filmgate Films, Stayblack, RAI Cinema, DCM Productions
Süre 118 dakika
Kategori Dram film,Suç film
8.9 10 48
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!